بی رحم بازار پروژه خودران همکاری هوش مصنوعی

بی رحم: بازار پروژه خودران همکاری هوش مصنوعی دنیای خودرو

گت بلاگز دنیای خودرو اپل آخر تائید کرد در حال ساخت خودروی خودران است

پس از مدتها گمانه‌زنی،سرانجام تیم کوک مدیر عامل اپل تائید کرده این شرکت در حال توسعه فناوری خودروهای خودران است.

اپل آخر تائید کرد در حال ساخت خودروی خودران است

اپل آخر تائید کرد در حال ساخت خودروی خودران است

عبارات مهم : بازار

پس از مدتها گمانه زنی،سرانجام تیم کوک مدیر عامل اپل تائید کرده این شرکت در حال توسعه فناوری خودروهای خودران است.

به گزارش خبرآنلاین، تیم کوک در مصاحبه با بلومبرگ تاکید کرده که این شرکت بر روی سیستم های خودران متمرکز شده است است.به قول ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اینکه اپل به خودروهای خودران علاقه دارد و می خواهد وارد این بازار شود، در سیلیکون ولی همچون یک راز سرگشوده است و همه از آن آگاهند. اینطور که شنیده می شود، تلاش های اپل در این حوزه از سال ۲۰۱۴ شروع شده است اند و در ابتدای سال ۲۰۱۵ بود که وال استریت ژورنال خبر از وجود «پروژه تایتان» داد. ولی جهت نخستین بار است که اپل به صورت رسمی این مسئله را تائید کرده است.

اپل آخر تائید کرد در حال ساخت خودروی خودران است

تیم کوک در این رابطه گفت: «ما به نوعی این پروژه را مادر همه پروژه های هوش مصنوعی می بینیم. این یکی از مسئله ترین پروژه ها جهت توسعه در زمینه هوش مصنوعی هست. استقلال ماشینی همان مسئله ای است که به شدت همه ما را هیجان زده می کند. او راجع به اینکه قرار است خودرویی با برند اپل تولید شود اعلام کرد: نمی توانیم از بُعد توسعه یک محصول بگوییم که دقیقاً قرار است چه چیزی ساخته شود، ولی مستقیم می گوییم که این یک تکنولوژی مرکزی است که به اهمیت بسیار زیاد آن فکر می کنیم و به همین خاطر روی آن متمرکز شده است ایم.

گفته می شود پیش از این گفت و گوهای همکاری میان اپل با ب ام و و دایملر جهت تولید این ماشین به خاطر نگرانی اپل از حفظ اطلاعات محرمانه شکست خورده هست. هنوز معلوم نیست اپل می خواهد جهت این فناوری با شرکت های خودروسازی مطرح همکاری و شراکت داشته باشد یا خودش یک تنه وارد این بازار پررقابت شود.

پس از مدتها گمانه‌زنی،سرانجام تیم کوک مدیر عامل اپل تائید کرده این شرکت در حال توسعه فناوری خودروهای خودران است.

واژه های کلیدی: بازار | پروژه | خودران | همکاری | هوش مصنوعی | دنیای خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs