بی رحم بازار پروژه خودران همکاری هوش مصنوعی

بی رحم: بازار پروژه خودران همکاری هوش مصنوعی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت آپارتمان در آخرین معاملات منطقه ۵

رشد قیمت آپارتمان‌های نوساز در منطقه ۵ موجب کم کردن سهم آنها از کل معاملات این منطقه در هفته‌های اخیر شده است است.

قیمت آپارتمان در آخرین معاملات منطقه ۵

قیمت آپارتمان در آخرین معاملات منطقه ۵

عبارات مهم : ایران

رشد قیمت آپارتمان های نوساز در منطقه ۵ موجب کم کردن سهم آنها از کل معاملات این منطقه در هفته های اخیر شده است است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، زیاد کردن دور از انتظار قیمت آپارتمان های نوساز در مرغوب ترین و پرمتقاضی ترین محله های منطقه ۵ پایتخت کشور عزیزمان ایران را می توان از مسیر قیمت های قطعی معاملات انجام شده است در فروردین ماه نیز ردگیری کرد. مشاوران املاک بر این باورند که سیگنال های ریزش تدریجی تقاضای آپارتمان نوساز در منطقه ۵ تحت تاثیر رشد قیمت ها از هم اکنون در بازار قابل مشاهده است طوری که سهم این واحدها از کل معاملات بر اساس آمارهای اولیه سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران معادل یک چهارم کل معاملات این منطقه است.

این در حالی است که تقریبا نیمی از معاملات این منطقه در فروردین ماه مربوط به آپارتمان های ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت بوده که بخشی از آنها مشمول وام صندوق یکم و بخشی نیز مشمول وام خرید مسکن از محل اوراق مسکن هستند.

قیمت آپارتمان در آخرین معاملات منطقه ۵

در واقع آپارتمان های چند ساله در منطقه ۵ همچنان پرمتقاضی هستند و به همین خاطر این منطقه همچنان در صدر مناطق پرمعامله پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارد. در حالی که قیمت های قطعی معاملات اخیر نشان می دهد آپارتمان های نوساز در پونک و بخش هایی از جنت آباد تا حول و حوش ۱۲ میلیون تومان به ازای هر مترمربع نیز زیاد کردن قیمت داشته هست، ولی میانگین قیمت مسکن اکنون در منطقه ۵ بین ۷ تا ۸ میلیون تومان است که این عنوان نیز نشان دهنده سهم نسبتا پایین آپارتمان های نوساز از کل معاملات این منطقه است.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | فروردین ماه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs